STRUČNE POSJETE UČENIKA NAŠE ŠKOLE

Aktiv prirodnih nauka naše škole je u okviru svog plana i programa rada u subotu 2.11.2019. i nedjelju 3.11.2019. realizovao stručne posjete HE Jablanici, gradu Stocu, Muzeju ratnog djetinjstva u Sarajevu i tunelu Ravne 2 unutar Arheološkog parka “Bosanska piramida Sunca”.

OKTOBAR – MJESEC KNJIGE

Promovisanje važnosti knjige, njene uloge u obrazovanju i izgradnji identiteta pojedinca te njenog značaja u svakodnevnom životu, cilj je onih koji nastoje knjizi dati dostojnu pažnju. Ljudi su, kreirajući historiju o sebi, osmislili značajne vremenske periode u kojima se akcenat stavlja na bitnost i važnost knjige, stoga se mjesec oktobar…

BICIKLISTIČKA TURA DO GORANSKOG JEZERA

Poslije jučerašnjeg obilježavanja Svjetskog dana pješačenja, Školsko sportsko društvo naše škole ponovo u akciji promocije zdravog života i zaštite životne okoline. Danas su bili aktivni članovi biciklističke sekcije.Lijep dan i prelijepe jesenje boje namamili su članove ove sekcije na još jedan biciklistički izazov.