Druga sjednica Vijeća učenika

U ponedjeljak 05.11.2018 godine, Vijeće učenika Gimnazije “Dr. Mustafa Kamarić” održalo je drugi sastanak u ovoj školskoj godini.

Glavne teme ragovora bile su:
1. Humanitarna pomoć za migrante
2. Sportski dan
3. Učenička ekskurzija na Međunarodni sajam knjige u Zagreb

Humanitarna pomoć
Potrebno je započeti sa prikupljanjem odjeće i hrane za migrante koji ovih dana sve više dolaze u BiH kako bi im pomogli da što bolje prebrode nastupajuće zimske dane. Svu pomoć u hrani i odjeći učenici i profesori mogu ostaviti u kancelariji pedagogice škole.

Sportski dan
Vijeće učenika škole predlaže da se sportski dan održi 27.11.2018 godine u sportkoj dvorani “Luke” u organizaciji sa Školskim sportskim društvom Gimnazije.

Posjeta Međunarodnom sajmu knjige u Zagrebu
Vijeće učenika škole predlaže da se zbog velikog interesa učenika škole organizuje posjeta Međunarodnom sajmu knjige sa sve učenike koji su zainteresirani za polazak u Zagreb. Učenička ekskurzija planirana je 17.11. u subotu s polaskom u 7:00 h.

Izvijestila: Alma Begović