Drugi razredi

IIa - opća gimnazija

Razredni starješina: Džana Salihefendić, prof.
Period PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
07:00 - 07:45 Bosanski jezik ČRS ---------- Hemija Inf I / Eng II
07:50 - 08:35 Geografija Bosanski jezik Eng I / Inf II Bosanski jezik Hemija
08:40 - 09:25 Historija TiZO Likovna kultura Demokratija Eng I/ Inf II
09:45 - 10:30 Fizika Geografija Historija Demokratija Biologija
10:35 - 11:20 Matematika Biologija Inf I / Njem II Fizika Likovna kultura
11:25 - 12:10 Njem I / Eng II Matematika Matematika Eng I / Njem II
12:15 - 13:00 TiZO Njem I / Eng II

Predsjednik Odjeljenske zajednice:
Neira Omerašević

Zamjenik Predsjednika OZ:
Azra Kahvedžić

Blagajnik:
Nadira Harčin

Vijeće učenika:
Adnana Mulalić i Laila Zildžić

Informacije za roditelje:

IIb - opća gimnazija

Razredni starješina: Senad Topić, prof.
Period PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
07:00 - 07:45 Biologija TiZO Geografija Fizika Historija
07:50 - 08:35 Eng(I) / Njem(II) Fizika CRS Matematika TiZO
08:40 - 09:25 Njem (I) / Eng (II) Hemija Inf (I) / Njem (II) Bosanski Likovno
09:45 - 10:30 Matematika Bosanski jezik Njem (I) / Inf (II) Hemija Eng (I) / Inf (II)
10:35 - 11:20 Demokratija ----(I) / Eng (II) Bosanski Likovno Inf (I) / Eng (II)
11:25 - 12:10 Demokratija Historija Matematika Biologija
12:15 - 13:00 Eng (I) Geografija

Predsjednik Odjeljenske zajednice:

Zamjenik Predsjednika OZ:

Blagajnik:

Vijeće učenika:

Vijeće roditelja:

IIc - opća gimnazija

Razredni starješina: Selma Mehić, prof.
Period PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
07:00 - 07:45 Fizika Demokratija Bosanski --------- Biologija
07:50 - 08:35 Bosanski jezik Demokratija Likovno Fizika Inf I / Eng II
08:40 - 09:25 Matematika Geografija Biologija Bosanski Hemija
09:45 - 10:30 Historija TiZO Njem (I) / Inf (II) Hemija Matematika
10:35 - 11:20 Geografija Matematika Vjeronauka TiZO Historija
11:25 - 12:10 Njem I / Inf II ČRS Inf I / Njem II Likovno Eng I / Njem II
12:15 - 13:00 Eng I / Inf II Inf I / Eng II

Predsjednik Odjeljenske zajednice:
Belma Hodžić

Zamjenik Predsjednika OZ:
Hasan Aljić

Blagajnik:
Nejra Avdić

Vijeće učenika:
Dženan Konjić
Amila Bešić

Vijeće roditelja: