Hocu.ba – seminar za PR juniore

U utorak, 09.10.2018. godine obilježena je 3. godišnjica postojanja “Hoću.ba” info platforme. Na njenom obilježavanju u Sarajevu, prisustvovali su partneri, saradnici, članovi Junior PR tima i drugi. 

Osim prezentovanja rezultata koje je “Hoću.ba” postigla ove godine, od 170 mladih iz 153 srednje škole, proglašeno je 5 najaktivnijih članova Junior PR tima među kojima je i naša učenica Lejla Vražalica. Povodom ranije raspisanog konkursa, proglašene su i najpriče na temu “Mladi farmeri”. Također se pričalo i o tome kako motivirati mlade da budu proaktivni i kako im pomoći da nađu kvalitetan posao i ostanu u BiH.
 
Povodom godišnjice je također održan seminar za mlade koji su se prijavili kao volonteri za EYOF (European Youth Olimpic Festival) koji će se održati u Sarajevu i Istočnom Sarajevu 2019. godine.