NOVI POHOD “KLUBA LJUBITELJI OPERE”

U subotu, 21. decembra, članovi sekcije “Klub ljubitelja opere” krenuli su u novi pohod u Beograd, gdje su imali priliku pogledati mjuzikl “Cigani lete u nebo”.

Nova avantura, 19 ljubitelja ove scenske umjetnosti, započela je u subotu u 9:00 h. Nakon petosatnog putovanja, uz manje tehničke poteškoće, stigli su na željeno odredište. U popodnevnim satima imali su priliku razgledati znamenitosti grada Beograda, te posjetiti park Kalemegdan i prošetati ulicom Kneza Mihaila.

Predstava se odigrala u poznatom “Pozorištu na Terazijama”, sa početkom u 19:30 h.
Dva sata oduševljenja predivnom muzikom i koreografijom slavnog mjuzikla Eugena Doge, “Cigani lete u nebo”, okončana su slikanjem sa glavnim ulogama, Ivanom Bosiljčićem i Milenom Vasić, koje su obradovali sitnim znacima pažnje.
Na put prema Gračanici, zaputili su se u kasnim večernjim satima, a dolazak je bio u nedelju u ranim jutarnjim satima.

Iako umorni od puta, članovi sekcije nisu mogli sakriti svoje oduševljenje koje su s veseljem prepričavali po povratku.

Izvijestila: Najda Beganović