Rang lista učenika u prvom upisnom roku za školsku 2021./2022

Prvi upisni rok je od 7. juna do 11. juna 2021. godine, drugi upisni rok je od 14. juna do 17. juna 2021.godine, dok će učenici devetog razreda osnovne škole koji su upućeni na popravni ispit u avgustovskom roku i učenici koji se nisu upisali u prvom i drugom upisnom roku mogu se upisati u srednju školu do 25.08.2020. godine.

Ju Gimnazija “dr. Mustafa Kamarić” Gračanica je u školskoj 2021./2022. planirala upis dva odjeljenja opće gimnazije, jedno odjeljenje jezičke gimnazije i jedno odjeljenje gimnazije informacionih tehnologija. Rang liste možete pogledati ovdje:

  1. Rang lista učenika za prijem u opću gimnaziju- junski rok
  2. Rang lista za prijem učenika u jezičku gimnaziju-junski rok
  3. Rang lista za prijem učenika u gimnaziju informacionih tehnologija-junski rok