Sportski dan 2018

U utorak, 27.11.2018. u dvorani “Luke”u okviru realizacije godišnjeg plana i programa rada škole održan je sportski dan za učenike Gimnazije “dr. Mustafa Kamarić”.

Učenici su se takmičili u dvije discipline:

1. Odbojka – mješovito
  2. Mali nogomet – muškarci

U malom nogometu najuspješnija je bila ekipa drugih razreda, dok je u odbojci najbolja bila ekipa četvrtih razreda.

U malom nogometu su postignuti sljedeći rezultati:

Ekipa I : Ekipa II = 1 : 2

Ekipa III : Ekipa IV = 2 : 1

Finalna utakmica:

Ekipa II : Ekipa III = 6:0

Pobjednička ekipa drugih razreda
(s desna na lijevo: Abdulah.M, Ajdin.M, Adin.A, Belmin.A, Kenan.H, Adis.Š)

U odbojci su postignuti sljedeći rezultati

Ekipa I : Ekipa III = 0 : 2  (1. set= 8:15, 2.set=13:15)

Ekipa II : Ekipa IV = 1 : 2 (1.set=15 : 12, 2.set= 10:15, 3.set=7:15)

Finalna utakmica:

Ekipa III : Ekipa IV = 0 : 2 (1.set= 15:25, 2.set=12:25)

Pobjednička ekipa četvrtih razreda:
(sjede s desna na lijevo: Ermin Dž., Amir M., stoje s desna na lijevo: Sabrina B., Ajla H., Zlata H., Almir Š.)

Suđenje svih utakmica je vodio profesor tjelesnog i zdravstvenog odgoja, Enes Begović.

Čestitatmo svim učenicima koji su bili uključeni u sportske aktivnosti. Najboljim svakako posebne čestitke za izvrsne rezultate. Zahvaljujemo takođe  profesorima i učenicima koji su svojim prisustvom uveličali ova sportska dešavanja.