SRETAN POČETAK NOVE ŠKOLSKE 2019./2020. GODINE

Drugog septembra započela je nova školska 2019/20 godina. Za III odjeljenja prvih razreda ovaj dan označio je prekretnicu u njihovom životu, jer školovanje u Gimnaziji donosi potpuno novi pogled na svijet. Toga ćemo se zauvijek sjećati i ponosno spominjati da smo gimnazijalci.

“Prvačićima” se prvo obratila direktorica Gimnazije “Dr. Mustafa Kamarić” i poželjela im dobrodošlicu uz upoznavanje sa profesorima i osobljem škole. Zatim im se kratko obratila pedagogica Vedada B. Đulić upoznavajući ih sa razrednim stariješinama, a to su:

Meliha Abbas – Ia – Opća gimnazija
Lejla Đulić – Ib – Opća gimnazija
Ervin Baraković – Ic – IT gimnazija.

Svim učenicima i profesorima naše škole želimo sretan početak i uspješnu novu školsku godinu.

Izvijestila: Merima Šestan