TREĆI SAJAM ŽENSKOG PODUZETNIŠTVA

I ove godine Gimnazija “Dr. Mustafa Kamarić” je učestvovala na već tradicionalnom sajmu ženskog poduzetništva pod nazivom “Zlatne ruke Gračanice”. Sajam je otvorila naša Lejla Vražalica sa prelijepom pjesmom i svojim glasom uljepšala ovu manifestaciju. Na sajmu su učestvovala brojna udruženja žena sa naše općine, ali i van nje.
Vijeće učenika GDMK se i ove godine potrudilo da se što o bolje organiznizuje i kroz razne rukotvorine i poslastice pokaže našim sugrađanima čime se naši učenici sve bave u slobodno vrijeme. Ove godine je naša učenica Nadira Harčin nudila usluge crtanja kanom što je bilo posebno interesantno za sve posjetitelje. Sav profit ostvaren na ovom bazaru bit će uključen u fond Vijeća učenika.