Veliki uspjeh na „Business challenge Zapadnog Balkana“

U petak i subotu, 21. i 22.04. 2018., naša učenica Lejla Vražalica je učestvovala na državnom takmičenje u poduzetništvu koje se održalo u Sarajevu.

Od 54 učesnika i 13 timova, Lejla je sa svoje tri kolege osvojila 3. mjesto i tako se plasirala na „Business challenge Zapadnog Balkana“. Tema ovog takmičenja je bila „Smartcity“ ili „Pametni grad“, a Lejlin tim je kao svoj proizvod predstavio hologram koji bi se koristio kao turistički vodič.

„Business challenge Zapadnog Balkana“ će se održati na Jahorini, u periodu od 27.04.-29.04.2018. sa reprezentacijama iz Hrvatske, Srbije i Crne Gore. Tamo će se ponovo formirati timovi, sa po jednim članom iz svake države.

Također, reprezentacija BiH će učestvovati i na Sarajevo Business Forumu, u četvrtak 26.04.2018.

Čestitamo Lejli i njenoj ekipi na velikom uspjehu.