U protekla dva dana članovi Vijeća učenika naše škole zajedno sa pedagogicom Vedadom Đulić su ukrasili unutrašnjost škole i unijeli praznični duh među sve nas. Ukrase su sami napravili uz svoje umijeće savijanja papira, ali i pravljenja različitih novogodišnjih lanaca. Neizbježan detalj je svakako imela.


Pored vrijednog ukrašavanja škole, Vijeće učenika je spremilo 30 paketića u vrijednosti 200 KM koji će biti poklonjeni djeci iz socijalno ugroženih porodica. Također dio slatkiša će biti podijeljen i djeci koja budu prisustvovala zajedničkoj aktivnosti Mješovite srednje škole i Gimnazije “Dr. Mustafa Kamarić” Gračanica.

Ova aktivnost nam je jedna od dražih, jer uz pjesmu, igru, ples i pokoji slatkiš uspijemo izmamiti osmijehe na lica naših mališana.

Pridružite nam se u petak 28.12.2018. u centru grada, u sklopu Zimskog bazara, gdje ćete moći kupiti rukotvorine naših učenika.

Čekamo vas!