Dana 26.11.2019. godine u Sportskoj dvorani Luke u Gračanici održan je sportski dan učenika Gimnazije “Dr. Mustafa Kamarić”. Učenici su se takmičili u dvije discipline: odbojka i mali nogomet gdje su pokazali pravi sportski duh. Pobjedu u obje discipline ove godine je odnijela ekipa III razreda koja se iskazala kao najbolja. Međutim, čestitamo i ostalim ekipama na borbi i nadamo se da će u budućnosti biti sve bolji.

Mali nogomet

UTAKMICA I:III razred
0:4
Strijelci golova : Abdulah Mehanović x1
Ajdin Mujić x1
Huso Brkić x 2
UTAKMICA II:IV razred
0:5
Strijelci golova: Rijad Imamović x2
Salih Džinić x1
Sead Havić x1
Tarik Husić autogol


FINALNA UTAKMICA mali nogomet :
III:IV razred
0:0
Penali: 2:1

Odbojka

Utakmica II:IV razred
1:2 u setovima
Utakmica I:III razred
1:2 u setovima

FINALNA UTAKMICA odbojka:
III:IV razred
2:1 u setovima

Izvijestila : Merima Šestan