Danas je u našoj školi obilježena kratka svečanost, upriličena povodom 25. novembra – Dana državnosti Bosne i Hercegovine, jednog od najznačajnijih datuma u historiji naše domovine. Učenici naše škole dali su svoj doprinos u obilježavanju ovog datuma. Predstavili su se recitalom uz muzičku pratnju, pjesmom, monodramom, te likovnim i literarnim radovima. Pogledajte video i galeriju slika kako je to izgledalo:

 

klikni na link —> Program povodom 25.novembra – Dana državnostio Bosne i Hercegovine

 

 

Naša je obaveza da čuvamo Bosnu i Hercegovinu, te ostavljamo nove tragove za bolje sutra. Neka smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas.

Pogledajte i video zapis recitata ,,Sve moje je iz Bosne” u izvedbi Merime, Elmira i Adina:

klikni na link –> Neka smo vazda puni Bosne, a i ona nas.

 

Ranije je u povodu Dana državnosti raspisan konkurs (likovni i literarni) na temu ,,Mojoj domovini”. Najbolji radovi su proglašeni i nagrađeni. Pobjednica literarnog konkursa je učenica Ajla Baraković, a likovnog učenica Adna Begić. Još jednom se zahvaljujemo svim učesnicima konkursa, a najboljim iskrene čestitke.